Značky | e-bajky.sk - Šetri energiou, nie zážitkami !

Naše značky

Apache Bicycles je česká značka bicyklov s tradíciou od roku 2001. Elektrobicyklami  sa intenzívne zaoberáme od roku 2008 a tak Vám dnes môžeme ponúknuť sedem rokov skúseností s vývojom, predajom a servisom elektrobicyklov. Patríme medzi najstaršiích predajcov elektrobicyklov na českom trhu a nebojíme sa povedať, že sme priekopníkmi elektrocyklistiky u nás. Našou dlhodobou snahou je ponúkať ucelený sortiment elektrobicyklov rôznych kategórií a cenových úrovní v strednej a vyššej triede tak, aby sme uspokojili potreby rôznych skupín zákazníkov.

Kompletnú ponuku elektrobicyklov značky APACHE nájdete tu.

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a detí. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, spoľahlivá distribúcia a logistika.

Kompletnú ponuku elektrobicyklov značky DEMA nájdete tu.

“Sme tím ľudí zapálených pre cyklistiku. Tím cyklistických nadšencov. Žijeme tým, čo robíme. Bavia nás naši zákazníci, ich priania a postrehy. To všetko nás posúva ďalej. Od prvých elektrobicyklov zo sezóny 2013 až po e-bike Jágr 68 v roku 2019..”

Kompletnú ponuku elektrobicyklov značky CRUSSIS nájdete tu.

Bicykle Rock Machine boli vybrúsené z kamena v diamant a stali sa perfektnými a precíznymi strojmi, ktoré Vás dovezú na miesta, kde začína zábava, sloboda a nekonečné dobrodružstvo.
InTrailWeTrust od roku 1994!

Ak chceš zapaľovať, musíš horieť. Spoločne tvoríme rodinu Rock Machine, založenú na vlastnom vývoji. Od vzniku myšlienky a prvého náčrtu, cez testovanie prototypov a ladenie farieb až po hotový produkt testovaný nie len v najprísnejších laboratóriách, ale aj našimi ambasádormi v najťažších horských podmienkach. Svoju prácu si užívame a vážime si ju, už len z toho pohľadu, že každý bicykel, ktorý vytvoríme si môžeme zobrať do lesa na trail a zažiť s ním chvíle slobody a zábavy.
Práca s Rock Machine je životná vášen a poslanie, tak ako jazda na ňom. “

Kompletnú ponuku elektrobicyklov značky ROCK MACHINE nájdete tu.

Sense je česká značka elektrobicyklov s uceleným sortimentom mestských, krosových a horských modelov tej najvyššej kvality. Cieľom značky je spestriť ponuku elektrobicyklov v nižšej a strednej triede a prispieť tak k uspokojeniu stúpajúceho dopytu na slovenskom a českom trhu. Hoci sa jedná o značku pomerne mladú, o nedostatku skúseností nemôže byť reč. Na vývoji nových modelov sa podieľajú ľudia s mnohoročnými skúsenosťami s výrobou a predajom bicyklov a elektrobicyklov.

Kompletnú ponuku elektrobicyklov značky SENSE najdete tu.