Apache - Popredná značka elektrobicyklov na českom a slovenskom trhu.
Zdieľať
apache-elektrobicykle

Apache Bicycles je česká značka bicyklov s tradíciou od roku 2001. Elektrobicyklami sa intenzívne zaoberajú od roku 2008 a tak Vám dnes môže Apache ponúknuť sedem rokov skúseností s vývojom, predajom a servisom elektrobicyklov. Patríme medzi najstarších predajcov elektrobicyklov na slovenskom a českom trhu a nebojíme sa povedať, že sme priekopníkmi elektrocyklistiky u nás.

logo

Dlhodobou snahou Apache je ponúkať ucelený sortiment elektrobicyklov rôznych kategórií a cenových úrovní v strednej a vyššej triede tak, aby uspokojili potreby rôznych skupín zákazníkov. V našej ponuke elektrobicyklov od značky Apache nájdete základný mestský elektrobicykel pre dochádzanie do práce či za nákupmi v cene pod 800€, vedľa pevného top modelu horského elektrobicykle za takmer 3000€.

mestský a horský elektrobicykel

Pri vývoji elektrobicyklov sa Apache zameriava predovšetkým na ich spoľahlivosť, funkčnosť, nenáročné ovládanie a jednoduchú manipuláciu. Väčšina použitých komponentov je od renomovaných značiek ako napr. Bosch, Shimano, Samsung, 8FUN, SR Suntour alebo Kenda. Pre značku je veľmi dôležité tiež to, ako jednotlivé modely vyzerajú. Snažia sa kombinovať moderný a jednoduchý dizajn s retro prvkami tak, aby bola celá kolekcia pestrá a zároveň vyvážená.

 

U elektrobicyklov je zo všetkého najdôležitejšia spoľahlivosť a to ako samotných elektrobicyklov, tak predovšetkým ich výrobcu, ktorý by Vám mal byť schopný poskytnúť kvalitný servis nielen v dobe záruky, ale aj mnoho rokov po jej uplynutí. Od samého začiatku predaja elektrobicyklov si značka zakladá na kvalitnom a rýchlom záručnom aj pozáručnom servise a na dostupnosti náhradných dielov.